Chat with us, powered by LiveChat
Do you have any questions? Please call us:
Home > Co je to glamping?

Glamping spojuje okázalost („glamorous“) a kempování („camping“). Když pomyslíte na kempování, první, co Vám přijde na mysl, je stan, vzduchová matrace, plynový vařič a společné sprchy. My u Feather Down Farms jsme si pomysleli „Můžeme to udělat lepší!“ Koncepce Feather Down Glamping kombinuje pohodlí kempování s luxusem chalupy. Žádné starosti s rozbíjením stanu, unikajícím vzduchem ze vzduchové matrace či běhání po kempu s rolí toaletního papíru v ruce. Namísto toho zažijete čistý luxus vysoce kvalitních matrací, dobře vybavenou kuchyni a vlastní sprchu a záchod.

Pohodlné vaření při glampingovém dobrodružství na farmě!

too good to miss offre

V ubytovacích zařízeních Feather Down si vytvoříte teplo zapálením kamen na dřevo, optimálně umístěných uprostřed stanu. Ráno naplníte kamna dřevem a užíváte si teplo, které se bude šířit stanem. Upečete nebo uvaříte svá vejce a na plotnu postavíte konvici vody na šálek čaje Earl Grey. Máte raději kávu? Na kávomlýnku si můžete namlít espreso zrna na šálek chutné kávy! Kuchyně je dobře zásobena vším, co byste případně mohli potřebovat: hrnci, hrnky, sklenicemi, talíři a příbory. Na nákupy zajdete do blízkého Poctivého obchodu, jaký se nachází v místě každé farmy Feather Down. Najdete tady základní vybavení, jako je mléko, máslo, vajíčka, ovoce a zelenina, víno, těstoviny, olivový olej a káva. Maximální možný podíl plodin a výrobků se pěstuje nebo vyrábí přímo na farmě samé! Za večerů můžete znovu používat kamna na dřevo k přípravě večeře nebo si můžete vyzkoušet vaření venku na svém vlastním grilu.

Prožijte noc v glampingovém stanu se svou rodinou

Interiér obsahuje rustikální jídelnu, pohodlný gauč a chladničku. Pro zvýraznění přívětivého rustikálního dojmu je stan hřejivě osvětlen svíčkami. Na Feather Down Farms si můžete být jisti, že se úžasně vyspíte, protože naše postele mají dostatečně vysoce kvalitní matrace a hebké prošívané přikrývky.

Doplňkové služby u Feather Down Farms – od králíka na mazlení až po vanu s horkou vodou

Abyste si svůj pobyt u Feather Down ještě lépe zapamatovali, je možné přiobjednat si k Vašemu pobytu doplňkové služby. Například si můžete rezervovat  vlastního králíka pro své děti, aby měly na Vašem glampingovém pobytu co hladit. Alternativně si můžete rezervovat vlastní vanu s horkou vodou a vytvořit si tak dokonalé místo k večernímu odpočinku. Přicházíte s velkou skupinou? Žádný problém, rezervujte si prostě náš stan pro 10 osob. Dokonalý pro rodinné dovolené, večírky mladých nebo firemní setkání.

Objevte pocit Feather Down a užijte si svou glampingovou rodinnou dovolenou!

Při pobytu v luxusním stanu na některém z míst Feather Down Farms můžete nahlédnout do světa farmaření, když se zúčastníte naší farmářské túry, krmení zvířat nebo odběru vlastních vajec na snídani. Můžete se však také rozhodnout pobývat na některém z Míst kolekce, což je poněkud odlišný zážitek. Všechna místa Kolekce jsou o čistém prožitku, o speciální dovolené s rodinou nebo přáteli na exkluzivním místě beze vší té „muziky“. V místech Kolekce nenajdete pravidelné Feather Down aktivity, jako například Pizza Night a Farm Tour,  protože tento typ dovolených má za cíl ponechat Vám veškerý čas, který potřebujete na opravdový útěk ode všeho, relaxaci a užívání si toho místa.  Přečtěte si více o pocitu z farem Feather Down.