Chat with us, powered by LiveChat
Do you have any questions? Please call us:
Landgoed Volenbeek

Glamping s Feather Down v Nizozemí

Nedaleko za Severním mořem jsou naše úžasná místa holandských farem. Zažijte glamping obklopeni klasickými holandskými ikonami, jako jsou větrné mlýny lemující krajinu  a tulipánová pole, která ji zdobí pruhy jasných barev.

Nizozemsko je naplněno okouzlujícími malými vesnicemi a městečky, z nichž mnohá jsou ve snadném dosahu našich míst Feather Down. Okuste lahodný holandský sýr, který nemůžete koupit nikde jinde, protože Holanďané si jej schovávají pro sebe! Do svého programu můžete zapracovat také návštěvu Amsterdamu a vnímat obrazové umění ve Van Gogh Museum a Rijksmuseum.

RODINNÁ DOVOLENÁ S CHARAKTEREM!

Nizozemsko je svěže charakterní a naše farmy u Feather Down Farms nejsou jiné. V každé oblasti Nizozemí, kterou byste mohli chtít objevovat – na jihu, na severu, na ostrovech i v příjemném vnitrozemí – se nachází nějaká farma Feather Down zasazená do nádherné přírody.

Tato místa nejsou tak velká jako farmy ve Spojeném království, ale i tak jste na nich obklopeni mnoha akry půdy. Je tu spousta místa, kde si užijete mír a klid, nebo kam se můžete vydat za aktivním dobrodružstvím… nebo obojí, podle toho, jak se právě cítíte! Cyklistika je v této úžasně ploché zemi snadná. Poznávejte krásné pláže a tržní města na kole a zapadněte do lidu jako skutečný Holanďan/Holanďanka . Holandské (Fríské) černobílé krávy, které budou poblíž, ani nehnou brvou.

Podívejte se na některé z nejkrásnějších oblastí pro rodinnou glampingovou dovolenou:

Všechny farmy Feather Down v Holandsku si můžete zobrazit zde.