Chat with us, powered by LiveChat
Do you have any questions? Please call us:

Vaše glampingové prázdniny v Německu

Na farmách Feather Down v Německu se najde mnohé k objevování. Nikoli nejmenším z toho je sám nádherný německý venkov. Jedním zvláštním zážitkem je pomáhat s koňmi na Arche Hof, načež následuje osvěžující šplouchání v dětském koupacím bazénku.

Jste spíše pro turistiku a jízdu na horském kole na rodinné dovolené? Pak dokonalou farmou pro Vás je Hilserhof . Tato mléčná farma se nachází v malebné krajině kopců Černého lesa, krásné oblasti jako stvořené pro nekonečné objevování.

Níže najdete další informace o různých oblastech v Německu:

Rodinné dovolené u německého Severního moře

Další z našich německých farem, Dinserhof, se nachází u Baltského moře. Vzhledem k tomu, že pláže Rügen Zingst jsou necelou půlhodinu odtud a historické centrum města Stralsund (světové dědictví UNESCO) je za rohem, dovolená na tomto místě kombinuje klid venkova s rozsáhlým spektrem akivit. Od Vašeho luxusního kempovacího stanoviště se stanem Feather Down  se můžete rozhlížet po vlnících se polích a opájet se čerstvým venkovským vzduchem.

Užijte si zimní odpočinek v Německu

Ač si lze v létě na farmách užívat nekončící zábavu, zalézt uprostřed zimy do malé útulné kajuty má v sobě cosi romantického. Farma na Hof Keppel nabízí celoroční ubytování a ukáže Vám, že i v chladných měsících lze na farmě objevit spoustu věcí. K venkovním aktivitám patří turistika a lyžování a oblast zimních sportů Sauerland není příliš daleko.  Nebo můžete prostě zůstaňte schouleni v luxusním stanu Feather Down. Feather Down v Německu má něco pro každého, a to bez ohledu na roční období a na to, o jakou rodinu jde.

Podívejte se na všechna naše místa v Německu, kde naleznete luxusní kempingové dovolené na farmách.