Chat with us, powered by LiveChat
Do you have any questions? Please call us:

Rodinný glampingový výlet do překrásné venkovské Francie

Proč nestrávit dovolenou glampingem ve Francii? Feather Down ve Francii, Un Lit au Pré, což znamená ‘lůžko na louce’, nabízí skutečné farmy na rodinné dovolené v harmonii s jemným rytmem úžasného francouzského venkova. Un Lit au Pré najdete jen na farmách s mimořádnými přednostmi krajiny a tam, kde jsou farmář a jeho rodina vášnivými pečovateli o zvířata, krajiny, architekturu, historii a mimořádná místní jídla!

Bonneblond je venkovská oblast s vlastním soukromým jezerem k plavání, která má lázně provozované Vaší hostitelkou, zkušenou vizážistkou.

Un Lit au Pré má své farmy rozmístěny po celé Francii: vybíhají z jejího středu směrem k východu, jihozápadu, severu a severozápadu. Un Lit au Pré, která slučuje pohodlí stvoření s přítomností přírody hned za prahem, Vám přináší stejné lákadlo luxusního kempování jako Feather Down, avšak na skutečné produkční farmě na úžasném místě.

Každá Francouzská farma má svůj vlastní charakter. Je tu ekologická péče o životní prostředí na  La Ferme de la Moricière a 600 akrů lesa na prahu  La Ferme de Penquelen. Na La Ferme des Champeaux jsou srny na polích a zvěřina ve spíži,  La Ferme de La Folivraie je u moře a na území národního parku, a Domaine St Christophe je farmou překrásných Fríských koní.

Podívejte se na některé krásné oblasti, v nichž se nacházejí tyto farmy a dovolené na farmách:

Osvoboďte se od každodenního shonu a užívejte si to nejlepší z venkova na glampingovém pobytu ve Francii! Všechny farmy mají omezený počet stanů (max. 6) a nabízejí soukromí v přírodních podmínkách na luxusní kempování v živém dýchajícím venkovním prostředí.