Chat with us, powered by LiveChat

LUXUSNÍ A POHODLNÝ

Glampingové ubytování Canvas Frills Lodge je náš inovativní nový stan – praktičtější než dříve, i když nikoli slevující z luxusu.

Stan obsahuje přímo na místě koupelnu s dřevěným interiérem plně odpovídajícím stylu, který snad, jak doufáme, očekáváte. Hosté mohou svůj den volna začít příjemnou teplou sprchou. Pak si můžete vychutnat snídani z čerstvě snesených vajec nasbíraných Vašimi dětmi v pohodlí Vašeho prostorného obytného prostoru na ploše 56 m2.

Prostor stanu byl nedávno rozšířen pro Vaše ještě větší pohodlí . Dále byly přidány nové dřevěné podlážky kolem stanu, čímž vznikla terasa pod baldachýnem. Toto je dokonalé míso k sezení a vnímání okolí na této úžasné dovolené na farmě.

POCIT Z FEATHER DOWN

Pod hustým ochranným baldachýnem, který udržuje teplo, aniž by tlumil zvuky okolní přírody, evokují interiéry stanu jakoby z počátku století dobu, kdy život ubíhal přirozeným tempem. Všechny naše prostorné, avšak útulné stany obsahují řádná lůžka a splachovací záchody.

Každý stan u Feather Down má vybavení pro 6 lidí (maximálně 5 dospělých a 1 dítě do 12 let). Vaše Canvas Frills Lodge bude mít připravena lůžka  ustlaná z měkkých polštářů a teplých pokrývek. Naše lůžka se umísťují na špici seznamu předností Feather Down sestaveného podle názorů našich hostů z dřívějška, takže si můžete být jisti, že se vyspíte opravdu dobře!

PROSTĚ ZPOMALIT

Zapomeňte na čas... Feather Down je určen pro každého, kdo chce strávit příjemné chvíle daleko od ruchu a shonu každodenního života. Ve stanu Feather Down není elektřina – je to o trávení času společně bez každodenních rozptýlení. Zapalování ohně a hraní her s rodinou jsou vynikající příležitosti  k obnovení vztahů. Užívejte všudypřítomnosti světla svíček a tepla kamen na spalování dřeva při společných večerech u Feather Down.

Jednotlivé typy glampingového ubytování mají unikátní domáckou atmosféru, jíž si Feather Down získal svůj věhlas. Canvas Frills Lodge je sice tvrdou konkurencí našich ostatních typů stanů, ale našim návštěvníkům nabízí příjemné odchýlení podoby jejich glampingové dovolené.

CANVAS FRILLS LODGE

*Místa v kolekci Feather Down mají namísto toho soukromou sprchu poblíž stanu.

Uvnitř půdy a na půdě vystoupíte z moderního věku do proudu zážitků a návaznosti. Když nebudete spoléhat na zařízení, která jsou obyčejně považována za nezbytná pro každodenní život, uvidíte, jak se Vám čas protáhne.

Na všechna naše místa u Canvas Frills Lodge se můžete podívat zde!

Feather Down Canvas Frills Collection Lodges

There are also Canvas Frills Collection Lodges:
Canvas Frills Lodge Collection for 4 persons
Canvas Frills Lodge Collection for 6 persons

Included with the Collection Lodge is the use of the (communal) showers, a starter pack, duvets and pillows, parking and end cleaning. The bed linen, towels, honesty shop, pizza night and collecting eggs are not included.